GRANDHOTEL PRAHA ****

Ubytování v Grandhotelu Praha

Grandhotel Praha poskytuje ubytování v secesním nebo moderním stylu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnou, satelitní TV, telefon, coffee a tea set, minibar, trezor, možností WiFi připojení k internetu a župan.
V některých pokojích je možné umístit jednu nebo dvě přistýlky. Některé pokoje Modern mají kuchyňku (nutné rezervovat předem). V apartmá je navíc fén a obývací prostor.
Ubytování v den nástupu od 15,00 hod, uvolnění pokoje v den odjezdu do 11,00 hod.

Lázeňské služby v Grandhotelu Praha

Hosté hotelu mají k dispozici vstup do Grand Mountain Spa. Určitě Vás nadchne venkovní část wellness centra, kde se můžete dívat z vodní hladiny na celou popradskou kotlinu. Grand Mountain Spa nabízí venkovní relaxační bazén s tryskami a terapií barvami (32 °C, 30 m2), vnitřní relaxační bazén s vodními atrakcemi (29 °C) infra a bio saunu, ochlazovací bazén, parní saunu, dvě vířívky, finskou saunu, oddychovou zónu a venkovní saunu.

Restaurační služby v Grandhotelu Praha

Snídaně jsou poskytovány v hotelové restauraci formou bufetu a večeře výběrem z menu. V hotelu je dále Grand lounge a sluneční terasa. Pro zkvalitnění služeb a umožnění vyššího komfortu klientů při večeři byl zaveden smart casual dress code.

Informace k pobytům v Grandhotelu Praha

  • Lázeňský poplatek 1,50,- € / noc hradí dospělí hosté v recepci hotelu.
  • Další služby: konferenční vybavení (několik sálů + technika), půjčovna lyží a kol, taxi, dětský koutek, skibus v T. Lomnici zdarma.
  • Bezplatné parkování u hotelu.
  • Pobyt s domácími zvířaty je možný za poplatek 15,-€/den.

Ceny pobytů v Grandhotelu Praha se průběžně mění v závislosti na obsazenosti hotelu.
V případě zájmu o pobyt v tomto hotelu nám prosím napište emailem na: zc.ru1718687403otsse1718687403nllew1718687403@ofni1718687403
Uveďte prosím Vaše jméno, telefonní číslo, termín a počet osob (dospělých a dětí včetně věku).
Budeme Vás kontaktovat s aktuální nabídkou pobytu.