Termální ráj Bešeňová

V případě zájmu o pobyt v hotelech v Termálním ráji Bešeňová nám prosím napište emailem na: zc.ru1718689389otsse1718689389nllew1718689389@ofni1718689389. Uveďte prosím Vaše jméno, telefonní číslo, termín pobytu, počet osob (dospělých a dětí včetně věku) a preferovaný hotel (Galeria Thermal**** nebo Bešeňová***)
Budeme Vás kontaktovat s nejlepší aktuální nabídkou pobytu.
Můžete nám také samozřejmě zavolat na číslo: 577 218 629.

Jeden z nejoblíbenějších termálních areálů na Slovensku. Vnitřní a venkovní bazény, rozsáhlý saunový svět a mnoho atrakcí pro děti i dospělé. Výhodná je také poloha, která umožňuje návštěvu mnoha zajímavých míst v okolí.

Termální voda v Bešeňové

Horké prameny geotermálních vod, vyvěrající z hloubky téměř 2000 m, mají teplotu až 60°C. Bešeňovská termální voda má blahodárné účinky na pohybový aparát a dýchací ústrojí. Pozitivní vliv má také na psychický stav i komplexní relaxaci a pomáhá při léčbě urologických problémů.

Termální bazény v Bešeňové

Nejteplejší Relaxační bazén má vodu o teplotě 40 °C. Tento i další relaxační venkovní bazény (s aquabarem, s číší) jsou otevřeny celoročně. Dále je k dispozici několik bazénů, které jsou součástí vnitřního areálu – Rekreační, Relaxační, S vlnami, Fontána a Dětský. V létě je nabídka rozšířena o další 3 venkovní bazény.

Saunový svět v Bešeňové

Nové wellness nabízí propojení liptovské přírody prostřednictvím březových stromů, bešeňovské jeskyně s vodopády s vnitřním areálem a saunovým dómem. Novinkou v saunovém světě je wellness bar s širokou nabídkou osvěžujících nápojů, tichá zóna a ochlazovací bazén ve vnější zahradě. Spojení 4 živlů života (voda, vzduch, oheň a země) v saunovém světě přispívá k dokonalé relaxaci pro tělo, duši a mysl.
Wellness centrum (celým názvem "Harmónia Wellness & Spa") je jedinečný komplex 50 parních, vodních a masážních lázní, procedur a saun (Saunový dóm, sauna Svítání, sauna Chopok, mentolová inhalace, Římské koupele, Ruská sauna, venkovní relaxační areál atd.). Organizovány jsou pravidelné saunové rituály a jednou měsíčně saunová noc.

Okolí Bešeňové

V průběhu pobytu v Bešeňové můžete navštívit také zajímavá místa v okolí:

Termální pramen Kalameny – možnost vykoupání v přírodním jezírku, do kterého vyvěrá teplá voda z termálního vrtu
Lúčanský vodopád – leží uprostřed vesnice Lúčky. 12 metrů vysoký kaskádovitý vodopád, padající do malých jezírek z vrchního okraje travertinovém terasy. Od roku 1974 je národní přírodní památkou.
Liptovský hrad – ruina hradu se nachází v Chočských vrších. Byl to nejvýše položený hrad na Slovensku a patřil také k nejvýše položeným hradům ve střední Evropě

Liptovská Mara – je největší přehradou na Slovensku. Po její hladině plují vyhlídkové lodě, z palub je možné pozorovat krásu nádherné scenérie okolí Liptovské Mary

Havránok – archeologická lokalita a muzeum v přírodě u přehrady Liptovská Mara.

ZOO Kontakt – nachází se při Liptovském Mikuláši, v blízkosti Aquaparku Tatralandia a břehu Liptovské Mary
Zřícenina Likavského hradu (Hrad Likava) – vypíná se nad obcí Likavka u města Ružomberok na Liptově
Úniková místnost Uniqni – nachází se v Liptovském Sliači a nabízí nehororovou tematiku, která je vhodná i pro rodiny. Uniqni je úniková hra pro 2 až 5 hráčů
Milovníci hor ocení blízkost pohoří Velká Fatra nebo Vysokých Tater.