BELLEVUE **** – Smokovec

Grand hotel Bellevue nabízí kvalitní ubytování s volným vstupem do moderního wellness centra po celou dobu pobytu.

Ubytování v hotelu Bellevue

Grand hotel Bellevue poskytuje svým hostům ubytování ve dvoulůžkových pokojích classic, exclusive a apartmá s vlastní koupelnou a WC, TV/SAT, minibarem, fénem, telefonem, županem a možností bezplatného WiFi připojení k internetu. Pokoje exclusive jsou nově zrekonstruované.
Ubytování v den nástupu od 14,00 hod, uvolnění pokoje v den odjezdu do 11,00 hod.

Wellness služby v hotelu Bellevue

Hosté Grand hotelu Bellevue mají k dispozici hotelový bazén (20x10m, 28°C), který je jeden z největších ve Vysokých Tatrách. Součástí hotelového bazénu je dětské wellness, které se skládá ze dvou bazénů (32°C) a dětské suché sauny. Přímo u bazénu je také vířívka s teplotou vody do 36°C a Aqua barem. V hotelu se nachází i fitness centrum a Saunový svět pro dospělé (bylinková parní sauna se světelnou a zvukovou terapií, hydromasážní vířívka, ochlazovací bazén, masážní vířivka s mořskou vodou, ledová jeskyně, finská sauna, tepidárium). zpět

Restaurační služby v hotelu Bellevue

Stravování je hostům hotelu poskytováno v hotelové restauraci Savarin – snídaně a večeře jsou formou bufetu (při ubytování méně jak 40 hostů je večeře servirovaná).
V hotelu je také stylová á la carte Slovenská restaurace, Lobby bar a noční Lucullus bar.

Informace k pobytům v hotelu Bellevue

  • Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Děti 3 - 13 let jsou ubytováni na přistýlce za poplatek 675,- Kč/noc. Pro osobu od 13 let je ubytování na přistýlce za poplatek 1.755,- Kč.
  • Lázeňský poplatek 1,50,- € / noc hradí dospělí hosté v recepci hotelu.
  • Další služby: kosmetický salón, squash, biliard, stolní tenis, lyžařská škola, půjčovna kol a NW holí. Zapůjčení všech pomůcek Vám hotel zprostředkuje.
  • Součástí hotelového komplexu je i bezplatné parkování.
  • Možnost pobytu s domácími zvířaty za poplatek 25,-€/noc.